Aferistės
FilmNET

Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos finansuotas projektas FilmNet – South Baltic Film and Culture Network

Pagrindinis projekto tikslas - sukurti kultūros, kino ir naujųjų medijų edukacijos įstaigų tinklą, siekiant sutelkti Pietų Baltijos regiono kultūros institucijas, kurios galėtų dirbti kartu:

  • bendroms tarpvalstybinėms konferencijoms
  • seminarams
  • stažuotėms (job-shadowing)
  • dirbtuvėms (workshops)
  • kino turams
  • ir kitoms panašioms užduotims.

Dalijimasis gerąja patirtimi projekto dalyviams padės įgyti naujų įgūdžių ir žinių kino industrijos ir naujųjų medijų srityje, darbo su vaikais ir jaunimu metodų, įgyti kompetencijų kino turų ir festivalių organizavimui, žinias pritaikyti įstaigos kasdienėje veikloje.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis - nuo 2018 m. vasario 1 d. iki 2020 m. sausio 31 d.

Projekto žemėlapis:

 

Projekto laikotarpiu kiekvienoje partnerių institucijoje įvyks po vieną tarptautinę konferenciją, kurioje bus dalijamasi patirtimi aktualiomis kino industrijos, naujųjų medijų, audiovizualinių menų, filmų kūrimo, inovacijų ir edukacijos temomis. Konferencijos - atviros visuomenei.

Projekto partneriai taip pat organizuos studijų vizitus, seminarus, mokomąsias dirbtuves projekto dalyviams jiems aktualiomis temomis (pvz. kino edukacijos metodai darbui su jaunimu, kino festivalių organizavimas ir sponsorystė ir pan.). Bus organizuojamas partnerių institucijų darbo praktinis stebėjimas - stažuotės (angl. job shadowing), Gargždų kino teatre „Minija“ ir Elblingo kino teatre „Swiatowid“ diegiama kino edukacijos priemonė - kino klubo laboratorija, pritaikyta prie vietos sąlygų ir suvienodinta, tam kad bet kuri kita suinteresuota Pietų Baltijos regiono kultūrinė institucija galėtų ją prisitaikyti sau ir įgyvendinti.

Projekto metu bus organizuojamos ir filmų peržiūros – filmų turai, atviri visuomenei. Kiekvienoje peržiūroje bus pateikiami visų šalių partnerių parengti trumpametražių filmų rinkiniai ir organizuojamas aptarimas su kino srities specialistais ir žiūrovais. Siekiamas rezultatas – bendro Baltijos identiteto paieškos, tam tikros šalies visuomenės suvokimas apie jį, koncepcijos plėtojimas. To pagrindu bus parengta išsami ataskaita apie Baltijos tapatybės fenomeną, kuri bus naudojama skleisti informacijai apie patirtį projekto partnerių susitikimuose. 

INFORMACIJA NUOLAT PAPILDOMA

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
ACME Film
Kino Pavasaris
Kino teatras „Pasaka“
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt